STAG Idealna instalacja instalacja gazowa stag

Instalacja LPG teraz także dla właścicieli nowych aut na gwarancji producenta

Producent instalacji autogaz marki STAG stworzył ofertę dopasowaną specjalnie do oczekiwań posiadaczy takich aut. Od teraz zyskują oni możliwość montażu instalacji autogaz przy jednoczesnym utrzymaniu gwarancji producenta na silnik. Z oferty mogą skorzystać wszyscy właściciele aut o wadze do 3,5t, kupionych na terenie UE, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. Kierowca ma również możliwość wyboru okresu ochronnego jaki jest mu potrzebny – 12, 24 lub 36 miesięcy. Oferta jest tak elastyczna, by sprostać wymogom różnych odbiorców.


Montaż instalacji autogaz w aucie pozostającym na gwarancji producenta należy przeprowadzić w jednym z ponad 100 Autoryzowanych Serwisów STAG. Pozwoli to nie tylko na profesjonalną usługę, ale i na wygodną opiekę serwisową na terenie całego kraju. W przypadku potrzeby kontroli czy wizyty w warsztacie kierowca może udać się do najbliżej zlokalizowanego punktu, niezależnie od miejsca w którym montował instalację.


Firma AC rozwija również sieć serwisową związaną z marką STAG na terenie krajów europejskich. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku wyjazdów służbowych lub wakacyjnych. Użytkownik samochodu z instalacją STAG ma zapewniony dostęp do profesjonalnej sieci warsztatów.


Rozszerzona Gwarancja STAG dopuszcza także przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku sprzedaży auta. Ubezpieczenie przypisane jest bowiem do pojazdu, a nie do jego właściciela.


stag plakat